Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN

A-CERUMEN Spray płyn 40 ml


A-CERUMEN Spray płyn 40 ml

A-Cerumen to preparat, który całkowicie usuwa zanieczyszczenia z przewodu słuchowego, bez konieczności płukania uszu i zapobiega ponownemu nagromadzeniu się woskowiny. A-cerumen rozpuszcza zalegającą woskowinę, zaś regularnie stosowany zapobiega jej gromadzeniu się.

Zawarte w nim składniki wykazują aktywność czyszczącą:
•zhydrolizowany kolagen - substancja o doskonałych właściwościach oczyszczających, dobrze tolerowana przez skórę;
•środki powierzchniowo czynne (np. koko-betaina, PEG 120 dioleinian metyloglukozy) o właściwościach nawilżających i spieniających, które działają łagodnie oczyszczająco;
•trietanoloamina - która zapobiega pęcznieniu roztworu hydrolizatu oraz zapewnia penetrację substancji czynnych w przewodzie słuchowym zewnętrznym.
A-cerumen jest przeznaczony do stosowania zarówno u niemowląt, dzieci, jak i osób dorosłych. Preparat może być również stosowany do codziennej higieny uszu.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować preparatu w przypadku:
•perforacji błony bębenkowej
•przewlekłych stanów zapalnych ucha środkowego i przewodu słuchowego
•bolesności ucha

Zalecane środki ostrożności:
Nie należy wprowadzać dozownika do kanału słuchowego zewnętrznego zbyt głęboko (szczególnie u niemowląt i małych dzieci). W przypadku trudności w samodzielnym oczyszczaniu przewodu słuchowego z woskowiny, należy zgłosić się do specjalisty.

Dawkowanie:
Dla regularnej higieny uszu: stosować dwa razy w tygodniu
W przypadku nagromadzenia złogów: stosować rano i wieczorem przez 3 do 4 dni.

Skład
łagodne substancje powierzchniowo czynne (sodu acylosarkozynian i ester sacharozy), substancja nawilżająca, barwnik pochodzenia roślinnego, substancje pomocnicze q.s. 100%. Formuła bez konserwantów z barwnikiem pochodzenia naturalnego.

Opakowanie: 40 ml
Szukaj