Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

A-CERUMEN płyn 5 x 2 ml


Wyrób medyczny

Opis:

A-cerumen jest innowacyjnym preparatem. Powoduje rozpuszczanie woskowiny usznej i zapobiega jej ponownemu nagromadzeniu. A-cerumen jest łagodnym środkiem o właściwościach powierzchniowo-czynnych, umożliwiającym utrzymanie doskonałej higieny przewodu słuchowego zewnętrznego. Pojedyncze opakowania o dogodnym kształcie zapewniają łatwość stosowania preparatu.

Skład:

Woda, Tea-cocoyl hydrolyzed collagen, Coco-betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

Zawartość składników:

Rozwór soli alkiloamido- polipeptydowej 35,56 g

Roztwór kokobetainy 6,00 g

PEG 120 Dioleinian metyloglukozy 1,50 g

Substancje pomocnicze q.s. 100 g

Sposób użycia:

Regularna higiena uszu. Wcisnąć połowę zawartości plastikowej ampułki do każdego ucha. Odczekać około minuty. Następnie zakroplić kilka kropli 0,9 % roztworu chlorku sodu (soli fizjologicznej) z ampułki ogrzanej w dłoni do temperatury ciała i odczekać do chwili samoistnego oczyszczenia przewodu słuchowego. Zabieg wykonywać 2 razy w tygodniu. W przypadku gdy ucho jest zablokowane woskowiną: Przez 3-4 kolejne dni (rano i wieczorem), każdorazowo wcisnąć połowę zawartości ampułki do zablokowanego ucha. Odczekać około 1-2 minuty. Następnie zakroplić kilka kropli 0,9 % roztworu chlorku sodu (soli fizjologicznej) z ampułki ogrzanej w dłoni i odczekać do chwili samoistnego oczyszczenia przewodu słuchowego. W przypadku trudności w samodzielnym oczyszczeniu przewodu słuchowego z woskowiny, należy zgłosić się do specjalisty.

Ostrzeżenia:

Nie stosować preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej.
Nie stosować w przypadku przewlekłych stanów zapalnych ucha środkowego i przewodu słuchowego.
Nie stosować w przypadku bolesności ucha.
Aby uniknąć podrażnienia, nie należy wprowadzać dozownika zbyt głęboko do kanału słuchowego zewnętrznego (szczególnie u niemowląt i małych dzieci)
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie: 5 ampułek po 2 ml

Producent: Laboratoires Gilbert
Szukaj