Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Orthoveral płyn 250 ml


Orthoveral płyn 250 ml
Wyrób medyczny

Orthoveral płyn ma lekko zasadowe PH, właściwości buforujące i nawilżające. Łagodzi suchość i kwaśność jamy ustnej, które mogą przyczyniać się do występowania próchnicy, zapalenia dziąseł lub innych chorób przyzębia. Zalecany jest w przypadku stosowania aparatu ortodontycznego lub implantów stomatologicznych oraz hormonalnych zaburzeń pH.

Orthoveral płyn pomaga zapobiegać:
próchnicy
zapaleniu dziąseł
chorobom przyzębia

Dodatkowe informacje:
Sposób postępowania z wyrobem: Płyn jest gotowy do użycia. Należy stosować do 1 do 3 razy dziennie, po umyciu zębów. W przypadku utrzymywania się uczucia kwasowości lub suchości w jamie ustnej należy skonsultować się z lekarzem.

Skład: Woda, glicerol, makrogologlicerolu hydroksystearynian, wodorowęglan sodu, fosforan dipotasu, pantenol, mentol, diwodorofosforan potasu, chlorek benzalkoniowy, sukraloza.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie połykać płynu. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. U dzieci powyżej 6 roku życia oraz kobiet w ciąży lub karmiących piersią można zastosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Opakowanie: 250 ml

Wytwórca:
Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.

Klienci, którzy kupili: Orthoveral płyn 250 ml, kupili również:

Szukaj