Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN

Goldisept Spray Do Ust i Gardła 25 ml


Goldisept Spray Do Ust i Gardła 25 ml
Wyrób medyczny

Wyrób medyczny GOLDisept wspomaga leczenie, łagodzi objawy oraz przebieg przewlekłych, nietypowych i nieswoistych zapaleń gardła i jamy ustnej. Skuteczny w przeważającej większości stanów zapalnych, niezależnie od przyczyny ich powstawania.

Skład:
złoto cząsteczkowe, wyciąg z mangostanu właściwego (Garcinia mangostana), wyciąg z mięty pieprzowej (Mentha piperita), wyciąg z limety kwaśnej (Citrus aurantifolia), mineralne sole potasu, wapnia, magnezu i sodu, gliceryna, srebro cząsteczkowe, woda oczyszczona.

Sposób użycia:
Wstrząśnij przed użyciem. Przed pierwszym użyciem zaleca się kilkukrotne naciśnięcie dozownika, aby napełnił się preparatem. Dozownik należy umieścić w ustach i nacisnąć. Jednorazowo zaleca się zaaplikować 3-4 dozy na chorej powierzchni. Powtarzać regularnie, jednak nie częściej niż co 2-3 godziny.

Informacje dodatkowe:
Preparat może być stosowany w chorobie wrzodowej, cukrzycy, oraz u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią. Preparat nie wpływa negatywnie na prowadzenie i obsługę maszyn i urządzeń mechanicznych. Nie zawiera cukru, substancji słodzących, alkoholu, barwników. GOLDisept może być stosowany przez wiele miesięcy.

Przeciwskazania:
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci poniżej 12 r.ż. W przypadku przyjmowania innych preparatów na bazie złota i srebra, skonsultować dawkę z lekarzem lub przerwać stosowanie na czas trwania towarzyszącej kuracji.
Szukaj