Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Baikadent miętowy płyn do pielęgnacji jamy ustnej 300 ml


Baikadent miętowy płyn do pielęgnacji jamy ustnej 300 ml
kosmetyk

KOMPLEKSOWO CHRONI • PIELĘGNUJE • ODŚWIEŻA JAMĘ USTNĄ

Składniki (INCI): Aqua, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Scutellaria baicalensis root extract, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Aroma, Limonene, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Carbonate, Citric Acid Pojemność 260 g. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68, 50-951 Wrocław.

Płyn zawiera wyciąg z tarczycy bajkalskiej (Scutellaria Baicalensis Root Extract), rośliny stosowanej tradycyjnie we wschodniej Azji, o właściwościach antybakteryjnych i regenerująco - kojących.

ZASTOSOWANIE:
W codziennej pielęgnacji dziąseł, przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej, również w przypadku krwawień, paradontozy, pleśniawek, nadwrażliwości szyjek zębowych, w odleżynach i otarciach po protezach, w ochronie miejsc niedostępnych dla szczoteczki, w redukcji osadów i usuwaniu nieprzyjemnego zapachu z ust.

SPOSÓB UŻYCIA:
Napełnić płynem wewnętrzny pojemnik w nakrętce. Taką porcją płukać jamę ustną rano i wieczorem po wcześniejszym umyciu zębów. Zaleca się nie jeść i nie pić jeszcze przez pół godziny. Można stosować do odświeżania jamy ustnej np. w podróży.

Opakowanie 300ml
Szukaj