Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Melatonina fast 15 listków


Melatonina fast 15 listków
Suplement diety

Opis:
Melatonina fast w formie listków to idealny preparat dla osób ceniących innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Listki bardzo szybko rozpuszczają się na języku i uwalniają melatoninę. Melatonina fast nie zawiera cukrów, dlatego może być stosowana tuż przed pójściem spać. Ma odświeżający, miętowy smak.

Preparat polecany jako uzupełnienie diety szczególnie dla osób:
▪ mających trudności z zasypianiem,
▪ podróżujących,
▪ pracujących w nocy lub w trybie zmianowym,
▪ starszych,
▪ niewidomych.

ZALECANA DZIENNA PORCJA:
1 listek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

SPOSÓB UŻYCIA:
Listek wyjąć z saszetki, położyć na języku i poczekać do pełnego rozpuszczenia. Przyjmować około 15 minut przed snem po umyciu zębów. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia maja istotne znaczenie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Produkt przeznaczony dla dorosłych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Nie należy stosować przy stwierdzeniu nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

SKŁADNIKI:

substancje żelujące: alginian sodu, celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator: gliceryna, emulgator: białka roślinne, monooleinian polioksyetylenosorbitolu, substancje słodzące: sorbitole, glikozydy stewiolowe; melatonina, aromat mięty, barwniki: kompleksy miedziowe chlorofilu i chlorofiliny.

Skład porcji dziennej (1 listek):
Melatonina 1 mg

Opakowanie: 15 listków

Producent: Deep Pharma Sp. z o.o.
Szukaj