Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Biopron IB-Symbio + S. BOULARDII 30 kapsułek


Biopron IB-Symbio + S. BOULARDII 30 kapsułek
Suplement diety

Opis:

Biopron IB-Symbio + S. BOULARDII to synbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem) o unikalnej duo-formule bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus acidophilus, Lactobacilus rhamnosus) i drożdży Saccharomyces boulardii, uzupełniona fruktooligosacharydami (FOS). Drożdże Saccharomyces boulardii działają wspomagająco przy zbyt częstym wypróżnianiu i luźnym stolcu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia:

dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Kapsułkę połknąć i popić szklanką wody.

Sposób przygotowania i sposób użycia:

kapsułkę połknąć i popić szklanką wody.

Składniki:

fruktooligosacharydy, żelatyna, kompleks żywych mikroorganizmów (zawiera mleko i soję): Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, barwnik: dwutlenek tytanu, stabilizator: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

1 kapsułka zawiera:

Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus: 5x109 CFU*,

2 kapsułki zawierają:

Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus: 10x109 CFU*.

* CFU - ang. Colony Forming Units (Jednostki Tworzące Kolonie)

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne wskazówki:

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3. roku życia!

W celu ochrony kapsułek przed wilgocią, blistry pokryte są stosunkowo grubą folią aluminiową, co może powodować problemy podczas wyjmowania kapsułek. Z tego względu zaleca się przebicie folii blistra przed wyjęciem kapsułki.

Przechowywanie:

Produkt przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C - 25°C, z dala od miejsc nasłonecznionych i źródeł ciepła. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości zgodnie z przepisami.

Ilość netto: 6,9 g

Opakowanie: 30 kapsułek

Producent: Walmark, a.s.
Szukaj