Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Dicoflor® krople dla dzieci i niemowląt 5 ml


Dicoflor® krople dla dzieci i niemowląt 5 ml
Suplement diety

Opis
Dicoflor krople suplement diety przeznaczony dlajest niemowląt i dzieci oraz osób starszych

Zawartość szczepu bakterii Lactobacillus rhamnosus: 1 mld w kropli

Suplement diety Dicoflor zawiera szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG o korzystnym działaniu potwierdzonym w licznych badaniach klinicznych.
Szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus:
  • Zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych ze strony przewodu pokarmowego związanych z antybiotykoterapią.

Suplement diety można stosować od pierwszych dni życia. Nie trzeba przechowywać w lodówce. Może być przechowywany w temperaturze pokojowej.
Nr 1 polecany przez lekarzy pediatrów i najchętniej polecany przez mamy przy antybiotykoterapii*.

Suplement diety Dicoflor nie zawiera: glutenu, laktozy ani kazeiny.

*Badanie ARC- Badanie marketingowe wykonane przez firmę badawczą ARC Rynek i Opinia Institute, wywiady z 126 lekarzami oraz 235 wywiadów z mamami. 02-03.2014. Badanie przeprowadzone na grupie wiodących produktów zawierających żywe kultury bakterii. Dicoflor najczęściej rekomendowany przez ankietowanych lekarzy 54%. Dicoflor najczęściej rekomendowany przez ankietowane matki 46%.

Sposób przygotowania i spożycia
Wstrząsnąć przed spożyciem. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt ma postać zawiesiny koloru żółtego lub pomarańczowego o charakterystycznym zapachu oleju kukurydzianego. Na dnie butelki może być widoczny osad, który nie wpływa na jakość produktu.

Zalecana dzienna porcja
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 5-10 kropli.

Opakowanie 5 ml


Szukaj