Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Doppelherz aktiv Omega 3 Forte 60 kapsułek


Suplement diety

Opis:

Preparat jest przeznaczony do wspomagania prawidłowej pracy mózgu, narządu wzroku i serca. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom trójglicerydów we krwi.

Omega-3 to szczególnie korzystna dla zdrowia kombinacja niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) występujących głównie w rybach morskich, np. w łososiu norweskim. Omega-3 podobnie do witamin nie są produkowane w organizmie i muszą być dostarczane razem z pożywieniem, aby umożliwić prawidłową pracę mózgu, oczu i serca oraz dla zachowania zdrowia u dorosłych i dzieci.

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności ustalił na podstawie licznych badań klinicznych, że korzystne działanie omega-3 występuje przy łącznym spożywaniu w diecie co najmniej:

na serce: 250 mg DHA+EPA dziennie (1 kapsułka),
na pracę mózgu i narządu wzroku: 250 mg DHA dziennie (ok. 2 kapsułki),
na poziom trójglicerydów: 2000 mg EPA+DHA dziennie.
Odpowiednia ilość ruchu i zdrowe odżywianie są głównymi elementami zdrowego stylu życia, którego przestrzeganie ma wpływ na zdrowie. Niezbilansowana i niezrównoważona dieta, zawiera zwykle zbyt duże ilości mięs czerwonych, a zdecydowanie za mało ryb morskich. Niskie spożycie niezbędnych kwasów tłuszczowych często występuje przy nieprawidłowej diecie odchudzającej, polegającej głównie na eliminowaniu spożycia tłuszczu.

Preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz starsze dzieci. Oleje rybie zawarte w preparacie poddano specjalnemu procesowi technologicznemu, który pozwala na eliminację metali ciężkich, występujących w mięsie ryb, z uwagi na zanieczyszczenie środowiska. Preparat jest produkowany w farmaceutycznym standardzie WHO – z rygorystyczną kontrolą jakości pod kątem zanieczyszczeń. Kapsułki mają neutralny smak i zapach, co ułatwia ich regularne stosowanie.

Dzienna Porcja (2 kapsułki)

Składniki Ilość (%RWS)

Olej z ryb morskich (z omega-3) 2800 mg
  • kwasy tłuszczowe EPA 560 mg
  • kwasy tłuszczowe DHA 360 mg
Witamina E 40 mg (334%)
%RWS- Referencyjna wartość spożycia

Sposób użycia:

Stosować 1-2 kapsułki dziennie. Dla ułatwienia połknięcia zaleca się stosowanie razem z łyżką gęstego jogurtu; popić wystarczającą ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie tuż przed posiłkiem.

Dodatkowe informacje:

Środki ostrożności: Osoby chore na hemofilię i przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 lat.

Preparat może być stosowany przez osoby z cukrzycą lub nietolerujące laktozy. Produkt bezglutenowy. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zachowaniu zdrowia sprzyja zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze do 25oC.

Składniki:

olej z ryb morskich zawierający łącznie 34% kwasów tłuszczowych (EPA i DHA), żelatyna, subst. utrzymująca wilgoć: glicerol , octan DL-alfa-tokoferylu (wit. E).

Opakowanie: 60 kapsułek

Producent: Queisser Pharma Poland Sp. z o.o.

Klienci, którzy kupili: Doppelherz aktiv Omega 3 Forte 60 kapsułek, kupili również:

Szukaj