Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Junior-angin Syrop dla dzieci syrop 100ml


Syrop junior-angin 100 ml
Wyrób medyczny

Opis
Na ból gardła i drażniący kaszel
Dla dzieci od 1. roku życia
Przyjemny, wiśniowy smak
Bez dodatku alkoholu i cukru
U dzieci przeziębienie często wiąże się nie tylko bólem gardła, ale też z drażniącym kaszlem, który może być szczególnie męczący, jeżeli nasi podopieczni doświadczają jego nawracających napadów. Które to zostały wywołane przez zapalenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Rozwiązaniem jest syrop junior-angin oparty na opatentowanej, aktywnej recepturze. Nie tylko łagodzi ból gardła – hamuje też drażniący kaszel. Skuteczność syropu junior-angin została potwierdzona naukowo.
Syrop junior-angin zawiera dwa zioła, porost islandzki oraz malwę, które znane są z tego, że działają ochronnie na błonę śluzową. Zioła tworzą warstwę ochronną na podrażnionej błonie jamy ustnej i gardła. Połączenie obydwu składników pozwala na podwójne wzmocnienie warstwy ochronnej, która koi błonę śluzową, zapobiega dalszemu wnikaniu drobnoustrojów, a ponadto hamuje drażniący kaszel.
Syrop junior-angin to proste rozwiązanie dla dzieci już od 1. roku życia, które nie potrafią jeszcze ssać tabletek.
Dzięki sprawdzonym składnikom obydwa wyroby junior-angin stanowią naturalne, delikatne i efektywne rozwiązania w przypadku bólu gardła i kaszlu u dzieci.

Zastosowanie: do stosowania w suchym, drażniącym kaszlu oraz bólach gardła i podrażnieniom błony śluzowej gardła i jamy ustnej.

Dawkowanie: dzieci od 1. do 6. lat: w zależności od potrzeby 1-2 razy dziennie po 5ml; dzieci i młodzież od 6. do 16. lat: 2 razy dziennie po 10ml.

Skład: wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z malwy, glukonian cynku, sorbinian potasu, roztwór maltitolu oraz substancje pomocnicze.
Przeciwwskazania: jeśli występuje nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu; jeśli występuje nietolerancja substancji słodzącej maltitolu.

Ważne wskazówki:
Jeżeli po jednym tygodniu stosowania dolegliwości utrzymują się lub wręcz się nasilają, należy skontaktować się z lekarzem.
W celu dokładnego dozowania należy stosować załączony kieliszek z miarką. Praktyczny dozownik w szyjce butelki ułatwia nalewanie i pozwala uniknąć osadzania się lepkich resztek na butelce
W przypadku zażycia większej niż zalecana dawki junior-angin syrop dla dzieci, należy skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Nie stosować produktu po upływie podanego terminu ważności.
Po otwarciu spożyć produkt w ciągu 2 tygodni.
Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.

Producent:
MPC International S.A.
26, Boulevard Royal
L-2449 Luxemburg.
Szukaj