Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Pelavo Nos i Zatoki 120 ml Syrop o smaku wiśniowym


Pelavo Nos i Zatoki 120 ml Syrop o smaku wiśniowym
Suplement diety

Pelavo to połączenie naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii.

Pelavo Nos i Zatoki zawiera:
  • standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej,
  • bromelainę, która została dodana do syropu Pelavo Nos i Zatoki, aby wzbogacić jego działanie,
  • witaminę C i cynk, które dodatkowo wspierają naturalne siły obronne organizmu,

Działanie potwierdzone w badaniach
Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych, obejmujących 13 000 osób, w tym 3 900 dzieci. Badania te potwierdziły korzystny wpływ ekstraktu na drogi oddechowe.

Jakie korzysci daje standaryzacja ekstraktu w Pelavo?
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych składników w ekstrakcie może być różna – zależnie od warunków atmosferycznych panujących na plantacjach pelargonii afrykańskiej. Dlatego tak ważna jest standaryzacja ekstraktu, która daje gwarancję, że w każdej partii produkcyjnej Pelavo znajduje się taka sama ilość substancji odpowiedzialnych za jego działanie. Pelavo zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej.

Ilość składników:

w 22,5 ml
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 89,1 mg
Witamina C 67,5 mg (84% RWS*)
Ekstrakt z kwiatów czarnego bzu 26,5 mg
Ekstrakt z korzenia goryczki 24,3 mg
Ekstrakt z werbeny 23,6 mg
Ekstrakt z liści Andrographis paniculata 23,6 mg
Cynk 4,5 mg (45% RWS*)

w 15 ml
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 59,4 mg
Witamina C 45,0 mg (56% RWS*)
Ekstrakt z kwiatów czarnego bzu 17,6 mg
Ekstrakt z korzenia goryczki 16,2 mg
Ekstrakt z werbeny 15,7 mg
Ekstrakt z liści Andrographis paniculata 15,7 mg
Cynk 3mg (30% RWS*)

w 7,5 ml
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 29,7 mg
Witamina C 22,5 mg (28% RWS*)
Ekstrakt z kwiatów czarnego bzu 8,8 mg
Ekstrakt z korzenia goryczki 8,1 mg
Ekstrakt z werbeny 7,9 mg
Ekstrakt z liści Andrographis paniculata 7,9 mg
Cynk 1,5 mg (15% RWS*)

*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Składniki
Substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, woda, miód, kwas : L-askorbinowy, standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.), glukonian cynku, aromat wiśniowy, suchy ekstrakt z kwiatów czarnego bzu (Sambucus nigra L.), suchy ekstrakt z korzenia goryczki (Gentiana lutea L.), suchy ekstrakt z kwiatów dziewanny (Verbascum thapsus L.), suchy ekstrakt z werbeny (Verbena officinalis L.), suchy ekstrakt z liści Andrographis paniculata, substancja konserwująca: sorbinian potasu, bromelaina.

Sposób użycia
Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie. Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia: 5 ml trzy razy dziennie. Powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie. Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki. Pelavo Nos i Zatoki zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Przechowywanie:
Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wstrząsnąć przed zastosowaniem. Z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać osad.

Ostrzeżenia i inne informacje:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie w ciąży i w okresie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.

Klienci, którzy kupili: Pelavo Nos i Zatoki 120 ml Syrop o smaku wiśniowym, kupili również:

Szukaj