Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Pogodyne 6 tabletek


Suplement diety

Pogodyne, to preparat zalecany osobą silnie odczuwającym zmiany pogodowe. Środek pomaga znosić zmęczenie, senność i dolegliwości bólowe spowodowane zmianami ciśnienia atmosferycznego i innymi czynnikami meteorologicznymi.
Pogodyne, to preparat pomagający znosić dolegliwości spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Gwałtowne spadki i wzrosty ciśnienia oraz inne czynniki atmosferyczne mogą wpływać na ogólnym zmęczenie, senność i pogorszenie samopoczucia- Pogodyne pomaga zniwelować te dolegliwości. W skład preparatu wchodzą naturalne surowce roślinne, doskonale wpływające na dobre samopoczucie w tym: ekstrakt z melisy, ekstrakt z korzenia eleuterokoka - żeń-szenia syberyjskiego, ekstrakt z zielonych pędów owsa, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego. Pogodyne zawiera również kofeinę, która działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, polepsza procesy kojarzeniowe, zmniejsza zmęczenie i senność.

Składniki w jednej tabletce:
100 mg extr. z ziela melisy (Melissa officinalis);
100 mg extr. z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus);
50 mg extr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena sativa);
60 mg extr. z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) w tym 45% polifenoli
50 mg extr. z korzenia imbiru (Zingiber officinalis);
40 mg kofeiny (Coffeinum purum);

Substancje pomocnicze:
celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:
Preparat zażywa się doraźnie. W przypadku pogorszenia samopoczucia zażyć 1 tabletkę. W przypadku odczucia zbyt słabego działania preparatu po 30 minutach można zażyć następną 1 tabletkę. Osoby zażywające preparat po raz pierwszy mogą zażyć początkowo 1 tabletki. Nie przekraczać dawki 3 tabletek w ciągu doby oraz nie przyjmować więcej niż 2 tabletki jednorazowo. W celu uniknięcia kłopotów z zaśnięciem, preparat przyjmować wyłącznie w pierwszej połowie dnia.

Opakowanie: 6 tabletek
Szukaj