Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Artresan KAPSAICYNA maść w sztyfcie 25 ml


Artresan kapsaicyna maść w sztyfcie 25 ml
Wyrób medyczny

Stosuje się w celu rozgrzania skóry okolicy stawów. Poprawia komfort również w trakcie ruchu.

Artresan KAPSAICYNA ma działanie rozgrzewające, króre zawdzięcza właściwościom głównego, naturalnego składnika - KAPSAICYNY - przez rozgrzanie skóry przynosi doskonały efekt w miejscu aplikowania. KAPSAICYNA stosowana zewnętrznie na skórę w okolicy stawów rozgrzewa pomagając utrzymać te okolice w dobrej kondycji. Preparat przeznaczony również do stosowania dla osób aktywnych fizycznie.

Sposób użycia:
Stosować wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Nie stosować na błony śuzowe. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nałożyć miejscowo jedną warstwę produktu na skórę, nie częściej niż dwa razy w ciągu dnia. Po zastosowaniu umyć dokładnie ręce.

Skład:
Petrolatum, Paraffin, Cetearyl Alcohol, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Sodium Lauryl Sulfate, Aqua, Rosmarinus Officinalis Oil, Oleyl Oleate, Hydrolyzed Wheat Starch, Limonene, Linalool.

Przeciwwskazania:
Po zastosowaniu produktu może wystąpić tymczasowe uczucie ciepła i swędzenia. Stosować ostrożnie w przypadku skóry wrażliwej. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Bezwzględnie unikać kontaktu z oczami.
Informacje dodatkowe:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, wtemperaturze pokojowej (15-25°Cj, wmiejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości zamieszczonej na opakowaniu.
Szukaj