Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Hyabak 0,15% nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych 10 ml


Hyabak 0,15% nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych 10 ml
Wyrób medyczny

Nawilżające i ochronne krople do oczu HYABAK przynoszą natychmiastową ulgę gdy Twoje oczy są zmęczone, pieką lub są podrażnione.
Krople HYABAK są bezpieczne, nie zawierają substancji konserwujących, więc mogą być stosowane przez osoby o wrażliwych oczach, użytkowników soczewek kontaktowych, alergików. Warto mieć je ze sobą w pracy, podróży czy na wakacjach, gdy narażeni jesteśmy na szkodliwe działanie słońca, wiatru lub słonej wody.

Unikalna hypotoniczna formuła
Hypotoniczny HYABAK to większa skuteczność i szybkość działania — nie tylko nawilża, ale także stabilizuje film łzowy, dzięki czemu daje dłuższy efekt komfortu.

Innowacyjny system ABAK
Nawilżające krople do oczu w systemie ABAK, to gwarancja sterylności i bezpieczeństwa dla powierzchni oka, bez użycia szkodliwych konserwantów.

Ochronny filtr UV
HYABAK to jedyne krople nawilżające z filtrem UV, który stanowi dodatkową ochronę powierzchni oka przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Sposób użycia:
Najpierw dokładnie umyj ręce.
Przyłóż palec wskazujący lewej ręki poniżej krawędzi dolnej powieki (od części zewnętrznej, skroniowej) i delikatnie odciągnij powiekę w dół tworząc rodzaj kieszonki.
Odchyl głowę do tyłu, unieś wzrok ku górze i w tym czasie drugą ręką ustaw butelkę lub tubkę w pozycji pionowej nad okiem.
Nie dotykając końcówką zakraplacza wpuść nie więcej niż 1 kroplę preparatu do "kieszonki" w powiece w jej części skroniowej.

Skład
Hialuronian sodu 0,15 g.
chlorek sodu, actinoquinol, trometamol, kwas solny, woda do wstrzykiwań.
Bez konserwantów.
Zawiera kwas hialuronowy (o właściwościach nawilżających i powlekających) oraz actinoquinol (filtr UV).

Przeciwwskazania i środki ostrożności
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Nie stosować po upływie 3 miesięcy od otwarcia produktu.

Opakowanie: 10 ml
Szukaj