Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Zatoxin 60 tabletek powlekanych


Zatoxin 60 tabletek powlekanych
Suplement diety

Opis:
Zatoxin jest suplementem diety, którego naturalne składniki wspomagają fizjologiczne nawilżenie błon śluzowych układu oddechowego i zatok. Zatoxin jest suplementem diety, który zawiera idealnie dobraną kompozycję ekstraktów roślinnych i beta-glukanu. Naturalne składniki znajdujące się w goryczce, dziewannie, kwiatach bzu czarnego, werbenie i lukrecji wspomagają fizjologiczne nawilżenie błon śluzowych układu oddechowego i zatok. Ekstrakt z liści Andrographis paniculata, beta-glukan z drożdży Saccharomyces cerevisiae oraz ekstrakt z korzenia lukrecji wspomagają prawidłowe działanie układu odpornościowego.

Zawartość składników w 2 tabletkach:
Ekstrakt z korzenia goryczki 48 mg*
Ekstrakt z kwiatu dziewanny 80 mg*
Ekstrakt z kwiatu bzu czarnego 80 mg*
Ekstrakt z ziela werbeny 80 mg*
Ekstrakt z korzenia lukrecji 20 mg*
Ekstrakt z liści Andrographis paniculata 40 mg*
Beta glukan z drożdży Saccharomyces cerevisiae 80 mg*
(*) dzienne zapotrzebowanie nie zostało ustalone

Skład:
celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kwiatu bzu czarnego, ekstrakt z kwiatu dziewanny, ekstrakt z ziela werbeny, beta glukan z drożdży Saccharomyces cerevisiae, ekstrakt z korzenia goryczki, ekstrakt z liści Andrographis paniculata, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), ekstrakt z korzenia lukrecji, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), talk (substancja przeciwzbrylająca), ksylitol (substancja glazurująca), lecytyna sojowa (emulgator), chlorofil (barwnik).

Sposób użycia:
Dzieci od 6. roku życia – 1 tabletka dziennie podczas posiłku. Osoby dorosłe – 1 tabletka 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Opakowanie: 60 tabletek powlekanych – 3 blistry po 20 tabletek.

Zawartość netto opakowania: 33,2 g
Producent: TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o., ul. Bankowa 4, 44-100 Gliwice
Szukaj