Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Restonum LS 30 tabletek


Restonum LS 30 tabletek
Suplement diety

Opis
Składniki produktu pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu: mięśni, w tym mięśni nóg, układu nerwowego m.in. w obrębie kończyn dolnych

Żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśni nóg, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza.

Witaminy B6 i B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego m.in. w obrębie kończyn dolnych oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Skład

1 tabletka

Fumaran żelaza 61,44 mg
w tym żelazo 20 mg (142,8%)*
Węglan magnezu 266,08 mg
w tym magnez 60 mg (16%)*
Witamina C 50 mg (62,5%)*
Witamina B6 0,7 mg (50%)*
Witamina B12 2,5 µg (100%)*
*% referencyjnej wartości spożycia

SPOSÓB UŻYCIA
Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

PRZECIWWSKAZANIA
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 250C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie
30 tabletek

Klienci, którzy kupili: Restonum LS 30 tabletek, kupili również:

Szukaj