Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

OFF!® Protection Plus Atomizer przeciw insektom 100 ml


OFF!® Protection Plus Atomizer przeciw insektom 100 ml

Opis:
Atomizer przeciw komarom, kleszczom i muchom.

Sposób użycia:
Spryskać równomiernie nieosłonięte części skóry i rozsmarować rękami. na twarz produkt nanosić pośrednio-spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować, unikając kontaktu z oczami i ustami. Użyć ponownie w przypadku zanikania efektu ochronnego preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat. nie nanosić na ręce dzieci.

Skład:
substancja czynna: ikarydyna 200 g/kg - Reguluje określony typ szkodników w formie biocydu.
INNE SKŁADNIKI
Woda - Zapewnia bazę wodną dla produktu.
Ethanol (Nośnik) - Umożliwia dostarczenie produktu na powierzchnię.
Citric Acid (Inhibitor korozji) - Ułatwia zachowanie świeżości, powstrzymując korozję puszki, pojemnika lub dozownika.
Zapach

UWAGA!!!
PRODUKT MA WŁAŚCIWOŚCI BIOBÓJCZE

Produkty przeznaczone do kontroli określonego typu szkodników — np. produkty przeciwbakteryjne, które zabijają mikroorganizmy lub środki owadobójcze używane na owady — są regulowane przez Unię Europejską za pomocą pewnej liczby dyrektyw i regulacji, m.in. Regulacji dot. produktów zawierających biocydy.

Produkty te nazywane są „biocydami” i zalicza się do nich najróżniejsze środki, takie jak środki dezynfekujące, antybakteryjne środki oczyszczające, środki owadobójcze i środki odstraszające.

Biocydy zawierają jedną lub większą liczbę „substancji czynnych” – substancji, które kontrolują określony typ szkodnika – oraz składniki obojętne, takie jak stabilizatory, propelenty, środki zapachowe lub inne środki, które tworzą mieszankę.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie: 100 ml

Producent: S. C. Johnson & Son, Inc.
Szukaj