Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Pelavo Oskrzela 120 ml Syrop o smaku wiśniowym


Pelavo Oskrzela 120 ml Syrop o smaku wiśniowym
Suplement diety

Pelavo to połączenie naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii.

Pelavo Oskrzela to:

standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej w naturalny sposób wspiera zdrowie dróg oddechowych,
porost islandzki działa łagodząco na gardło i krtań,
witamina C i cynk dodatkowo wspierają naturalne siły obronne organizmu.

Działanie potwierdzone w badaniach

Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych, obejmujących 13 000 osób, w tym 3 900 dzieci. Badania te potwierdziły korzystny wpływ ekstraktu na drogi oddechowe.

Jakie korzyści daje standaryzacja ekstraktu w Pelavo?

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych składników w ekstrakcie może być różna – zależnie od warunków atmosferycznych panujących na plantacjach pelargonii afrykańskiej. Dlatego tak ważna jest standaryzacja ekstraktu, która daje gwarancję, że w każdej partii produkcyjnej Pelavo znajduje się taka sama ilość substancji odpowiedzialnych za jego działanie. Pelavo zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej.

Wartość odżywcza

w 22.5 ml
Ekstrakt z porostu islandzkiego 480 mg
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 90 mg
Witamina C 67,5 mg (84% RWS*)
Cynk 4,5 mg (45% RWS*)

w 15 ml
Ekstrakt z porostu islandzkiego 320 mg
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 60 mg
Witamina C 45,0 mg (56% RWS*)
Cynk 3 mg (30% RWS*)

w 7,5 ml
Ekstrakt z porostu islandzkiego 160 mg
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 30 mg
Witamina C 22,5 mg (28% RWS*)
Cynk 1,5 mg (15% RWS*)
*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Składniki
Substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, woda, miód,sacharoza, kwas L-askorbinowy, suchy ekstrakt w porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.), glukonian cynku, aromat wiśniowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, bromelaina.

Sposób użycia

Dzieci powyżej 3. do 6. roku zżycia: 2,5 ml trzy razy dziennie. Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia: 5 ml trzy razy dziennie. Powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie. Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki. Pelavo Oskrzela zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Przechowywanie:
Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wstrząsnąć przed zastosowaniem. Z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać osad.

Ostrzeżenia i inne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie w ciąży i w okresie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.
Szukaj