Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Olimp Laxi Komfort prokto 165 g


Olimp Laxi Komfort prokto 165 g
Suplement diety

Opis:
Laxi Komfort™ Prokto to preparat w postaci proszku, zawierający łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata) oraz fruktooligosacharydy.
Zawarte w produkcie łuski łupiny nasiennej babki jajowatej wspomagają pasaż jelitowy. Do stosowania w przypadku, gdy ważne jest łatwe wypróżnianie, m.in. przy hemoroidach.
Fruktooligosacharydy, pozyskiwane w drodze enzymatycznej hydrolizy inuliny z cykorii, stanowią źródło energii dla bakterii probiotycznych naturalnie występujących w przewodzie pokarmowym.
Składniki zawarte w produkcie pomagają uzupełnić codzienna dietę w błonnik: fruktooligosacharydy są zaliczane do błonnika, a łupina nasienna babki jajowatej zawiera ok. 85% błonnika.

Informacja żywieniowa 1 porcja (5,5 g proszku)
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 3 g
Fruktooligosacharydy (FOS) 2,5 g

Informacja żywieniowa 2 porcje (11 g proszku)
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 6 g
Fruktooligosacharydy (FOS) 5 g

Całkowita zawartość błonnika pokarmowego w zalecanej dziennej porcji - 10 g.

Składniki: łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), fruktooligosacharydy.

Przeznaczenie: jako codzienne uzupełnienie diety w błonnik, w szczególności dla osób dla których ważne jest łatwe wypróżnianie, przy hemoroidach.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecana dzienna porcja i sposób użycia: 2 razy dziennie 1 łyżka stołowa (5,5 g proszku) – rozpuścić w 150 ml letniego płynu, a następnie popić dodatkowo szklanka wody.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: nie łączyć z lekami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Zachować ostrożność podczas połykania. Nie spożywać na noc. W przypadku występowania chorób, w szczególności układu pokarmowego i cukrzycy, użycie skonsultować z lekarzem. Użycie produktu może powodować wzdęcia.

Opakowanie: 165 g

Producent: OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o. Nagawczyna 109c 39-200 Dębica
Szukaj