Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

NA WZROK GAL 48 kapsułek luteina zeaksantyna


LUTEINA, ZEAKSANTYNA, WITAMINY A i E.
LUTEINA, ZEAKSANTYNA, WITAMINY A i E. 48 kapsułek, 540 mg.

Składniki kapsułki: suszony owoc borówki czernicy, ekstrakt z aksamitki wzniesionej, kwas L-askorbinowy, glukonian cynku, octan DL-alfa-tokoferylu, octan retinylu. Otoczka kapsułki: żelatyna pochodzenia zwierzęcego

Zawartość składników na zalecaną dzienną dawkę produktu:
1 kapsułka ZDS*

Suszony owoc borówki czernicy 254 mg -

Ekstrakt z aksamitki wzniesionej 100 mg -

w tym:

- luteina 10 mg -

- zeaksantyna 1 mg -

Witamina C 60 mg 75%

Cynk 10 mg 100%

Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu) 5,5 mg 45%

Witamina A (ekwiwalent retinolu) 349 µg 44%

*ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.<-


Przeznaczenie:
Borówka czernica wspomaga prawidłowe funkcjonowanie siatkówki oka, pomaga chronić oczy przed działaniem wolnych rodników, wywiera korzystny wpływ na naczynia kapilarne w gałce ocznej, zwiększając jej odżywienie i dotlenienie.


Luteina i zeaksantyna zawarte w ekstrakcie z aksamitki wzniesionej znajdującym się w preparacie zaliczane są do rodziny karotenoidów i stanowią podstawowe barwniki w siatkówce oka. Witaminy C i E przyczyniają się do ochrony składników komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Cynk wraz z witaminą A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia.


Preparat przeznaczony jest dla osób pracujących przy komputerze, prowadzących pojazdy po zmroku, narażonych na pracę w złym oświetleniu, odczuwających zmęczenie oczu, dla osób starszych.


Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Zawartość:

48 kapsułek po 540 mg/1 kapsułkę

Szukaj