Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Wiesiołek 72 kapsułki Oleofarm


Wiesiołek 72 kapsułki Oleofarm
Suplement diety

Opis:
Wiesiołek charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. Kwasami z rodziny omega-6 są: kwas linolowy (LA) oraz kwas gamma-linolenowy (GLA) zawarte w oleju z wiesiołka. Kwas linolowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie.
Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Witamina A pomaga zachować zdrową skórę.

Preparat polecany jest dla dzieci powyżej 6-go roku życia i osób dorosłych w celu uzupełniania codziennej diety w kwasy omega-6: kwas linolowy i kwas gamma-linolenowy oraz witaminy A i E.

Sposób użycia:
Dzieci powyżej 6-go roku życia: 1 kapsułka dwa razy dziennie,
dorośli: 2 kapsułki dwa razy dziennie w trakcie posiłku.

Skład:
olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno, żelatyna (składnik otoczki), octan DL-alfa-tokoferylu, palmitynian retinylu, emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20).

Dzienna porcja dla dzieci (2 kapsułki) zawiera:
olej z nasion wiesiołka 1000 mg, w tym: 840 mg wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, z czego 830 mg kwasów tłuszczowych omega-6, z czego 740 mg kwasu linolowego oraz 85 mg kwasu gamma-linolenowego,
6 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu – witaminy E (50%*),
200 µg witaminy A (25%*).

Dzienna porcja dla dorosłych (4 kapsułki) zawiera:
olej z nasion wiesiołka 2000 mg, w tym: 1680 mg wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym: 1660 kwasów tłuszczowych omega-6, z czego 1480 mg kwasu linolowego oraz 170 mg kwasu gamma-linolenowego,
12 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu – witaminy E (100%*),
400 µg witaminy A(50%*)
* % referencyjnej wartości spożycia
Ostrzeżenia:
Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Uwaga! Osoby chore ba epilepsję nie powinny stosować produktu.

Masa netto: 42 g

Opakowanie: 120 g

Producent: Oleofarm Sp. z o.o.
Szukaj