Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

BIOVAX Diamond Szampon regenrujący 200 ml


Biovax Diamond to niezwykły preparat zawierający najdroższy wśród klejnotów diament, w połączeniuz bogactwem odżywczych i wzmacniających minerałów. Tworzy wyrafinowaną pielęgnację dla włosów potrzebujących wzmocnienia. Kremowa piana i subtelny zapach sprawiają, że mycie włosów staje się rozpieszczającym zmysły rytuałem.

Efekt na włosach:

wzmocnienie i intensywna regeneracja włosów
włosy nawilżone i pełne energii
diamentowy, skrzący blask


Pył diamentowy subtelnie rozdrobiony pył, z najcenniejszego na świecie kamienia szlachetnego, nadaje włosom przepiękny, skrzący się blask i moc, płynącą z wnętrza tego niezniszczalnego, najtwardszego klejnotu.

Minerały połączenie najważniejszych dla piękna i zdrowia włosów pierwiastków, niezbędnych dla ich prawidłowego wzrostu. Minerały nie tylko odżywiają i wzmacniają włosy, przywracając im siłę i blask, ale też zbawiennie działają na skórę głowy, wspomagając utrzymanie prawidłowego poziomu jej nawilżenia.

Sposób użycia: Na umyte, osuszone ręcznikiem włosy rozprowadź odpowiednią ilość maseczki. Starannie wmasuj we włosy i skórę głowy.

Aby uzyskać efekt intensywnej regeneracji i silnego odżywienia pozostaw maseczkę na 15 minut lub dłużej. Następnie dokładnie spłucz włosy strumieniem chłodnej wody. Kurację należy powtarzać co 3-5 dni.

Doskonała do każdego typu włosów.

Biovax to gwarancja BEZPIECZEŃSTWA- nie zawiera substancji drażniących:
bez PARABENÓW
bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate)
bez SLES (Sodium Laureth Sulfate)
bez GLIKOLU PROPYLENOWEGO
Szukaj