Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Silicea Gastro-Intestinal Gel układu pokarmowego


Silicea Gastro-Intestinal Gel Dolegliwości układu pokarmowego
30 saszetek po 15 ml

Składnikiem czynnym preparatu silicea Gastro-Intestinal Gel jest żel krzemionkowy (żel z kwasem krzemowym), złożony z krzemu (Si) mineralnego z tlenem oraz wody. Szczególną właściwością żelu jest wyjątkowo wysoka zdolność wiązania patogenów i ich toksyn. Oznacza to, że patogeny i ich toksyny są wiązane w czysto fizycznym procesie, który zachodzi w przewodzie pokarmowym, a następnie są wydalane w naturalny sposób przez przewód pokarmowy. Preparat silicea Gastro-Intestinal Gel może łagodzić objawy i wspomaga regenerację podrażnionego przewodu pokarmowego. Ponieważ oprócz patogenów żel krzemionkowy wiąże także gazy, może zmniejszać dokuczliwe wzdęcia.

Wskazania:
  • bóle brzucha
  • wzdęcia
  • nudności
  • wymioty
  • biegunka
  • zgaga

Stosowanie
Dzieci i dorośli z ostrymi objawami powinni przyjmować zawartość 2 saszetek, po 15 ml każda, bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w wodzie albo herbacie, od 3 do 5 razy dziennie pomiędzy posiłkami oraz w razie konieczności bezpośrednio przed snem. Gdy ostre objawy ulegną złagodzeniu, stosowanie można kontynuować przez kilka dni, przyjmując zawartość 1 saszetki (15 ml) 3 razy dziennie. W przypadku silnych bólów, wysokiej gorączki lub braku poprawy po 3 dniach stosowania preparatu, należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku przewlekłych dolegliwości dorośli powinni przyjmować 3 razy dziennie zawartość jednej saszetki (15 ml) bezpośrednio lub po jej rozpuszczeniu w wodzie albo herbacie, pomiędzy posiłkami. Zaleca się stosowanie przez okres do 6 tygodni; objawy powinny ulec złagodzeniu po 3 tygodniach.

Preparat silicea Gastro-Intestinal Gel jest czysto mineralnym i dobrze tolerowanym wyrobem medycznym.

Uwaga
W przypadku biegunki ważne jest picie odpowiedniej ilości płynów w celu skompensowania strat. Szybkie uzupełnianie płynów jest szczególnie ważne u dzieci. W porozumieniu z lekarzem należy przyjmować regularnie zalecone leki co najmniej 2 godziny przed lub po zastosowaniu preparatu silicea Gastro-Intestinal Gel, gdyż może mieć to wpływ na działanie leków. Osoby stosujące preparat silicea Gastro-Intestinal Gel przez długi czas powinny pić odpowiednią ilość płynów i spożywać zdrowe, zrównoważone posiłki.

Opakowanie: 30 x 15 ml
Szukaj