Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

OFF!® Family Care Junior Żel 100 ml


OFF!® Family Care Junior Żel 100 ml

Opis:
Żel przeciw komarom i kleszczom. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych, barwników ani konserwantów. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 2 lat. Chroni dzieci przed ukąszeniami komarów aż do 4 godzin.

Sposób użycia:
Nałożyć na nieosłonięte części skóry i równomiernie rozsmarować dłońmi. Nie nanosić na twarz dziecka. Na pozostałe części ciała dziecka lub dorosłego produkt nanosić pośrednio – spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować unikając kontaktu z oczami i ustami. Czynność powtórzyć kiedy działanie odstraszające zanika. Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). Nie nanosić na dłonie dzieci.

Skład
substancja czynna: Picaridin - Reguluje określony typ szkodników w formie biocydu, np. jako środek owadobójczy, przeciwbakteryjny lub odstraszający.
INNE SKŁADNIKI
Woda (Nośnik) - Umożliwia dostarczenie produktu na powierzchnię.
Ethanol (Solubilizator) - Ułatwia zagwarantowanie równomiernego rozdzielenia substancji produktu.
Bitrex® (Bittering Agent) - Sprawia, że produkt ma gorzki smak i łatwiej jest zapobiec przypadkowemu spożyciu.
Glycerin (Środek przepływu) - Zapobiega powstawaniu grudek w produkcie.

UWAGA!!!
PRODUKT MA WŁAŚCIWOŚCI BIOBÓJCZE

Produkty przeznaczone do kontroli określonego typu szkodników — np. produkty przeciwbakteryjne, które zabijają mikroorganizmy lub środki owadobójcze używane na owady — są regulowane przez Unię Europejską za pomocą pewnej liczby dyrektyw i regulacji, m.in. Regulacji dot. produktów zawierających biocydy.

Produkty te nazywane są „biocydami” i zalicza się do nich najróżniejsze środki, takie jak środki dezynfekujące, antybakteryjne środki oczyszczające, środki owadobójcze i środki odstraszające.

Biocydy zawierają jedną lub większą liczbę „substancji czynnych” – substancji, które kontrolują określony typ szkodnika – oraz składniki obojętne, takie jak stabilizatory, propelenty, środki zapachowe lub inne środki, które tworzą mieszankę.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie: 100 ml

Producent: S. C. Johnson & Son, Inc.


Szukaj