Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Atoperal Żel do mycia ciała 400 ml skóra atopowa


Atoperal® żel do mycia ciała opracowany został w celu zapewnienia intensywnej pielęgnacji i aktywnej ochrony skóry atopowej. Dzięki zastosowaniu substancji o właściwościach nawilżających, kojących i antyoksydacyjnych, wyraźnie zwiększa komfort i poprawia efekty codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Bardzo dobrze oczyszcza skórę oraz powoduje jednoczesne nawilżenie skóry.

Wskazania:

Mycie, pielęgnacja i ochrona delikatnej skóry. Zalecany również u osób z wywiadem atopowym, czyli skóry suchej, nadmiernie łuszczącej się, skłonnej do podrażnień, wykazującej niską tolerancję na standardowe preparaty myjące; częste lub codzienne stosowanie do każdego rodzaju skóry wrażliwej, jako skuteczny preparat oczyszczający i przygotowujący skórę do zastosowania produktów pielęgnacyjnych.

Atoperal® żel do mycia ciała:

 -   bardzo dobrze usuwa naturalne zabrudzenia skóry oraz utrzymuje
 -   właściwą higienę ciała;
 -   delikatnie oddziałuje nawet na najbardziej wrażliwą skórę, zapobiegając nadmiernemu wysuszeniu i złuszczaniu naskórka;
 -   zachowuje naturalną osłonę lipidową skóry;
 -   wyraźnie zmniejsza szorstkość i wygładza naskórek;
 -   przygotowuje skórę do zastosowania preparatów pielęgnacyjnych (np. atoperal® emulsja do ciała).

Sposób stosowania:

Niewielką ilość żelu rozprowadzić dłonią po wilgotnej skórze, spłukać letnią czystą wodą, a następnie delikatnie, nie pocierając, osuszyć skórę ręcznikiem. Zaleca się stosowanie żelu wraz z innymi preparatami z linii atoperal®: emulsją do ciała, kremem i szamponem.

Atoperal® żel do mycia ciała z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych Blau Farma został przebadany dermatologicznie.

 

Opakowanie: 400 ml
Szukaj