Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Hylo-Fresh Krople do Oczu Hialuronian Sodu 0,3 mg/ml 10ml


Hylo-Fresh Krople do Oczu Hialuronian Sodu 0,3 mg/ml 10ml
 
Czym jest HYLO®-FRESH ?
HYLO®-FRESH jest sterylnym roztworem bez środka konserwującego, zawierającym 0,3 mg/ml hialuronianu sodu, nalewkę z ziela świetlika, bufor boranowy oraz wodę.
 
W jakim celu stosuje się HYLO®-FRESH ?
W celu łagodzenia dolegliwości związanych z podrażnieniem oczu.
 
Kiedy powinno się stosować HYLO®-FRESH ?
Preparat HYLO®-FRESH jest stosowany w celu łagodzenia dolegliwości związanych z podrażnieniem oczu. Podrażnienie i suchość oczu może być wynikiem niekorzystnego wpływu otoczenia, w jakim się przebywa, tj. pracy przy komputerze, suchego klimatu w pomieszczeniu, przeciągów, intensywnego promieniowania słonecznego, obecności kurzu lub pyłków w powietrzu lub noszenia soczewek kontaktowych. Preparaty ze świetlika (Euphrasia officinalis) są stosowane tradycyjnie już od wieków przy podrażnieniach spojówki, zaczerwienionych i piekących oczach, wzmożonym wydzielaniu łez, obrzękach i zaczerwienieniach powiek lub ich brzegów.
 
Preparat HYLO®-FRESH zawiera również hialuronian sodu, który zwiększa lepkość roztworu nawilżającego, sprawiając, że staje się on gęstszy od wody. Dzięki temu preparat dłużej utrzymuje się na powierzchni oka. Zastosowanie kropli koi podrażnione oczy i powieki, dostarczając im jednocześnie nawilżenia podobnego do tego, jakie daje płyn łzowy. Preparat leczy wszystkie objawy będące wynikiem wysuszenia powierzchni oka, np. w wyniku niedostatecznej produkcji naturalnych łez przez organizm.
 
HYLO®-FRESH poprawia komfort noszenia zarówno twardych jak i miękkich soczewek kontaktowych.
 
HYLO®-FRESH nie zawiera środków konserwujących i dlatego jest zwykle bardzo dobrze tolerowany. Preparat nie zawiera również fosforanów, co pozwala uniknąć ryzyka powikłań w wyniku powstawania złogów w rogówce.
 
Opakowanie: 10ml

Szukaj