Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN

Gynomed® HialuGel 6 aplikatorów po 5 ml


Gynomed® HialuGel to pierwszy dopochwowy kwas hialuronowy z fitoestrogenami w wygodnej formie żelu w jednorazowym aplikatorze. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego żel nawilża, regeneruje i lubrykuje, a naturalne fitoestrogeny z czerwonej koniczyny i soi poprawiają dojrzałość nabłonka pochwy. Struktura liposomów zapewnia szybkie przenikanie składników do głębokich warstw nabłonka i długotrwały efekt - wystarczą tylko dwie aplikacje w tygodniu.
Przeznaczony jest dla wszystkich kobiet cierpiących z powodu suchości i atrofii pochwy, w tym dla kobiet okresie menopauzy, w ciąży i po porodzie oraz stosujących antykoncepcję hormonalną.
Gynomed® HialuGel posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy PTMA


Działanie preparatu

Dzięki zawartości kwasu hialuronowego Gynomed HialuGel nawilża, lubrykuje i regeneruje nabłonek pochwy. Dodatek naturalnych fito estrogenów sprzyja produkcji kwasu hialuronowego i kolagenu przez organizm a także poprawia dojrzałość nabłonka pochwy. Ekstrakty z malwy i rumianku działają przeciwzapalnie.


Skład

Woda, glikol propylenowy, alkohol etylowy, wyciąg z rumianku, glikolowy wyciąg z malwy, karbomer, metyloparahydroksybenzoesan sodu, cholesterol, imidazolidynyl mocznika, trietanoloamina, hialuronian sodowy, wersenian disodowy, wyciąg z soi, propyloparaben, wyciąg z czerwonej koniczyny, dl-alfa-tokoferol.


Jak stosować Gynomed® HialuGel?
Wyłącznie do stosowania dopochwowego. Usunąć korek z aplikatora i wprowadzić go do pochwy. Delikatnie wycisnąć tubkę. Powoli, aby nie usunąć uprzednio zaaplikowanego żelu, wyjąć aplikator z pochwy. Zaleca się stosować Gynomed® HialuGel dwa razy w tygodniu zachowując co najmniej dzień przerwy.


Opakowanie: 6 aplikatorów po 5 ml

Szukaj