Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Promensil Menopauza Forte 30 tabletek


Promensil® Menopauza Forte 30 tabletek


Promensil® to wyjątkowy preparat naturalny dla kobiet w okresie menopauzy, który redukuje uciążliwe objawy menopauzy, bez ryzyka skutków ubocznych.


Promensil® od ponad 15 lat pomaga kobietom na całym świecie.



Działanie preparatu:



Promensil® Forte zawiera unikalną kompozycję bioaktywnych izoflawonoidów (roślinnych estrogenów) z czerwonej koniczyny, które działają podobnie do żeńskich hormonów płciowych.


Promensil® Forte w naturalny sposób wyrównuje niedobór hormonów w organizmie, dzięki czemu:


redukuje niekorzystne dolegliwości okresu menopauzy: uderzenia gorąca, nocne poty, nerowowość i niepokój


jest bezpieczny - może być stosowany przez kobiety z rodzinną historią raka piersi i narządów rodnych oraz kobiety, które mają przeciwwskazania do stosowania HTZ (hormonalna terapia zastępcza)


korzystnie wpływa na nabłonek pochwy (przeciwdziała atrofii) oraz poprawia jakość życia seksualnego


wykazuje ochronny wpływ na układ sercowo- naczyniowy i kostny: pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury kości, właściwego poziomu cholesterolu oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo naczyniowego


nie powoduje skutków ubocznych: nie uczula, nie powoduje bólów głowy, nudności i wymiotów


Bezpieczeństwo i skuteczność preparatu Promensil® potwierdza jego 15 letnia tradycja stosowania oraz liczne badania naukowe z udziałem ponad 1,5 tysiąca kobiet.


Promensil® to najlepszy wybór dla nowoczesnych i świadomych kobiet, które w okresie menopauzy pragną zachować witalność, równowagę i cieszyć się pełnią życia bez ryzyka skutków ubocznych.



Skład:


Składniki: standaryzowany ekstrakt z czerwonej koniczyny Trifolium pratense zawierający izoflawonoidy (daidzeina, genisteina, biochanina A i formononetyna); substancja wiążąca: fosforan diwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna; nośnik: dwutlenek krzemu; przeciwutleniacz: alfa-tokoferol; składniki otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, tlenek żelaza.

Promensil ® Forte nie zawiera drożdży, białek mleka, pszenicy, skrobi kukurydzianej, glutenu i aromatów.


Wskazania:


Promensil ® Forte (80 mg bioaktywnych izoflawonoidów, podwójna dawka) to preparat do postępowania dietetycznego w celu redukcji uderzeń gorąca, nadmiernego pocenia się, zwiększonej nerwowości i niepokoju oraz innych uciążliwych objawów towarzyszących menopauzie.


Promensil® Forte (80 mg bioaktywnych izoflawonoidów, podwójna dawka) polecany jest dla kobiet:


w okresie nasilonych objawów menopauzy


odczuwających pierwsze objawy menopauzy.


Dawkowanie:


1 tabletka dziennie. Rekomendowane długotrwałe stosowanie.


Opakowanie: 30 tabletek

Szukaj