Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Actilutin™ 30 kapsułek


Actilutin™ 30 kapsułek


Actilutin™ to preparat opracowany specjalnie dla osób, które chcą skutecznie zadbać o utrzymanie prawidłowego widzenia. Actilutin™ zawiera luteinę i zeaksantynę - w opatentowanej formie CAROCELLE® - karotenoidy, które wpływają na efektywne wspieranie wzroku i są składnikami budulcowymi siatkówki oka.


Zastosowanie technologii CAROCELLE® umożliwia zamknięcie luteiny i zeaksantyny

w micelach lipidowych, dzięki temu Actilutin™ zapewnia:


1. Wyjątkową przyswajalność – badania wykazały, że zastosowanie luteiny oraz zeaksantyny

w formie CAROCELLE® przyczynia się do efektywnego zwiększenia stężenia tych składników we krwi.

2. Optymalne wykorzystanie aktywnych składników - luteina i zeaksantyna nie podlegają przemianom w żołądku, dzięki czemu istnieje możliwość przyswojenia pełnej dawki

w jelitach.

3. Bioefektywność tkankową - optymalna struktura miceli aktywnie wspomaga transport oraz wbudowywanie luteiny i zeaksantyny bezpośrednio do tkanek.


Badania naukowe przeprowadzone przez zespół specjalistów w Cambridge wykazały, iż luteina

i zeaksantyna w unikalnej formie CAROCELLE® posiadają lepsze właściwości niż inne dostępne na rynku preparaty.

W ciągu czterech tygodni stosowania luteiny i zeaksantyny CAROCELLE® wykazano:

Największy wzrost stężenia luteiny i zeaksantyny we krwi w porównaniu do preparatów konkurencyjnych

Najwyższą redukcję uszkodzeń wywołanych przez czynniki zapalne oraz działaniem wolnych rodników, nawet o 50%!

Najwyższą dostępność tlenu do tkanek oka, nawet 80% wyższy poziom natlenienia tkanek

Tak wysoki poziom redukcji uszkodzeń oksydacyjnych spowodowany jest wyjątkową bioefektywnością tkankową luteiny i zeaksantyny CAROCELLE®. Opatentowana struktura miceli aktywnie wspomaga transport oraz wbudowywanie luteiny i zeaksantyny bezpośrednio do tkanek oka.


Działanie preparatu:


Luteina i zeaksantyna ulegają w organizmie, w wyniku procesów trawiennych, podobnym przemianom co tłuszcze, skąd są transportowane za pośrednictwem krwi do wątroby. Następnie krew transportuje je z wątroby do tkanek w zależności od zapotrzebowania i ich roli w tkankach. Luteina i zeaksantyna najaktywniej gromadzą się w soczewce oka i centralnej części siatkówki – plamce żółtej.

Luteina i zeaksantyna w największych ilościach występują w tzw. plamce żółtej siatkówki oka. Plamka żółta jest obszarem o najwyższym zagęszczeniu receptorów, które odpowiadają za widzenie barw, szczegółów obrazów i ostrość widzenia.

Luteina i zeaksantyna mają także ochronny wpływ na wzrok poprzez silne działanie antyoksydacyjne oraz filtrowanie szkodliwego dla oka światła niebieskiego.


Luteina i zeaksantyna CAROCELLE® nie podlegają przemianom w żołądku, dzięki czemu istnieje możliwość przyswojenia pełnej dawki w jelitach. Optymalna struktura miceli aktywnie wspomaga transport oraz wbudowywanie luteiny i zeaksantyny bezpośrednio do tkanek. Badania wykazały, że zastosowanie luteiny oraz zeaksantyny w formie CAROCELLE® przyczynia się do efektywnego zwiększenia stężenia tych składników we krwi.


Skład:


Olej z oliwek (Lycotec), składniki otoczki kapsułki: żelatyna, glicerol; fosfatydylocholina (Lycotec), luteina CAROCELLE® (Lycotec), zeaksantyna CAROCELLE (Lycotec), barwnik: tlenek żelaza, dwutlenek tytanu.


Dawkowanie:

1 kapsułka

Kapsułkę należy połknąć i popić wodą w trakcie lub po posiłku.


Opakowanie: 30 kapsułek

Klienci, którzy kupili: Actilutin™ 30 kapsułek, kupili również:

Szukaj