Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

LipiForma Plus 30 kapsułek


LipiForma Plus 30 kapsułek
Suplement diety

Opis:
LipiForma plus zawiera:
Monakolinę K – naturalną statynę z czerwonych drożdży z ryżu, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.
Witaminy z grupy B (B6, B12) – które biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny. Ponadto przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Kwas foliowy – który bierze udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny.
Chrom – który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu glukozy oraz prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Wskazania:
Produkt LipiForma plus jest to suplement diety dla osób dbających o prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi.

Składniki:
ekstrakt z czerwonych drożdzy z ryżu standaryzowany na 4% zawartość monakoliny K, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), żelatyna wołowa (składnik kapsułki), ubichinon (koenzym Q10 – składnik o właściwościach witaminopodobnych), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), pikolinian chromu, kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), cyjanokobalamina (witamina B12), dwutlenek tytanu, azorubina*, pąs 4R*, żółcień chinolinowa* (barwniki kapsułki).
* Z uwagi na zawartość barwników produkt może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Zawartość w 1 kapsułce:
Ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu 250 mg, w tym:
Monakolina K 10 mg
Koenzym Q10 30 mg
Witamina B6 1,4 mg 100%*
Kwas foliowy 200 μg 100%*
Chrom 40 μg 100%*
Witamina B12 2,5 μg 100%*
* Zalecane dzienne spożycie.

Dawkowanie:
Korzystne działanie występuje po spożyciu 1 kapsułki (10 mg monakoliny K z czerwonych drożdży z ryżu) dziennie, najlepiej wieczorem, podczas posiłku lub tuż po jedzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, u osób z czynną chorobą wątroby lub z utrzymującą się zwiększoną aktywnością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii.
Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu LipiForma plus konieczna jest konsultacja lekarska i określenie stężenia cholesterolu we krwi. Należy również skonsultować się z lekarzem w przypadku stosowania długotrwale jakichkolwiek leków. Nie stosować jednocześnie z lekami obniżającymi stężenie cholesterolu i innymi lekami hipolipemizującymi. W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego.

Uwagi:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Opakowanie: 30 kapsułek

Producent: APOTEX
Szukaj