Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

LipiForma 30 kapsułek


LipiForma 30 kapsułek
Suplement diety

Opis:
Monakolina K występująca w suplemencie diety LipiForma jest naturalną statyną otrzymywaną ze standaryzowanego ekstraktu z czerwonych drożdży (Monascus purpureus) z ryżu, która przyczynia się do utrzymywania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

Składniki:
celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), żelatyna wołowa – białko pochodzenia zwierzęcego (składnik kapsułki), ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu (monakolina K), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik kapsułki).

Zawartość w 1 kapsułce:
Monakolina K 10 mg.

Wskazania:
Produkt LipiForma jest to suplement diety dla osób dbających o prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi.

Dawkowanie:
1 kapsułka dziennie, najlepiej wieczorem podczas posiłku lub tuż po jedzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, u osób z czynną chorobą wątroby lub utrzymującą się zwiększoną aktywością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii. Nie stosować razem z lekami obniżającymi stężenie cholesterolu. W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego.

Uwagi:
Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt należy stosować pod nadzorem lekarza. Należy powiadomić lekarza o stosowaniu suplementu diety LipiForma.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie: 30 kapsułek

Producent: APOTEX

Klienci, którzy kupili: LipiForma 30 kapsułek, kupili również:

Szukaj