Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

SIQUENS MedExpert Krem rozjaśniący 30 ml


Siquens MedExpert krem rozjaśniający zawiera naturalny ekstrakt bogaty w oridoninę i darutozyd, dzięki czemu zmniejsza zawartość melaniny w melanocytach
oraz wpływa na rozkład chromoforów skóry, zmniejszając widoczność plamek oraz linii mimicznych i ujednolicając koloryt cery.

Dodatkowo zawarte w kremie połączenie proliny i wyciągu z lilii wodnej wpływa na zmniejszenie poziomu enzymu tyrozynazy - kluczowego enzymu pigmentacji, rozjaśniając i redukując przebarwienia. Witamina E zapobiega powstawaniu przebarwień skóry spowodowanych utlenieniem tłuszczu przez wolne rodniki, niepoddające się redukcji, a alantoina dzięki właściwościom rozjaśniającym dodatkowo pomaga likwidować przebarwienia. Krem Siquens MedExpert dodaje blasku i świeżości zmęczonej skórze, działa nawilżająco i antyoksydacyjnie.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez całą noc.

Krem rozjaśniający MedExpert przeznaczony jest do cery z przebarwieniami powstałymi wskutek ekspozycji na słońce lub opalania się w solarium, ciąży, przebytych kuracji hormonalnych, starzenia się lub zmian trądzikowych. Idealny dla skóry o nierównym kolorycie lub pozbawionej blasku.

Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.

Szukaj