Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

Polomag K+ 90 tabletek potas magnez


POLOMAG K+ jest preparatem przeznaczonym do codziennego uzupełniania diety w potas, magnez i witaminę B6. POLOMAG K+ stosowany systematycznie skutecznie uzupełnia zapotrzebowanie organizmu na powyższe składniki.

POLOMAG K+ znajduje zastosowanie:

  • wspomagająco dla prawidłowej pracy mięśni – potas, magnez
  • w celu utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi - potas
  • w przypadku wzmożonego stresu oraz wysiłku umysłowego i/lub fizycznego – magnez, potasPotas bierze udział w wielu reakcjach w organizmie. Jest bardzo rozpowszechnionym pierwiastkiem w przyrodzie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Wspomaga także utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Magnez bierze udział w wielu ważnych procesach fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz utrzymania właściwej równowagi elektrolitowej. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina B6 pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.


Opakowanie: 90 tabletek

Szukaj