Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN

PoxClin Pianka Dla Dzieci Chorych na Ospę Wietrzną 100ml


PoxClin Pianka Dla Dzieci Chorych na Ospę Wietrzną 100ml

PoxClin CoolMousse to innowacyjna pianka przeznaczona dla dzieci chorych na ospę wietrzną. Szybko łagodzi świąd, podrażnienia i nadwrażliwość, spowodowane wysypką. Zapobiega powstawaniu blizn, które mogą być skutkiem drapania w reakcji na świąd wywołany zakażeniem. Zmniejsza odruch drapania i zapobiega uszkodzeniu skóry, wpływa kojąco na skórę i wspomaga naturalny proces gojenia.


Dlaczego warto stosować PoxClin CoolMousse?
  • Szybko łagodzi świąd.
  • Przynosi natychmiastowy efekt chłodzący.
  • Powstrzymuje odruch drapania.
  • Zapobiega powstawaniu blizn, które mogą być następstwem drapania.
  • Korzystnie wpływa na równowagę flory bakteryjnej skóry i zapobiega zakażeniom.
  • Przywraca prawidłowe funkcjonowanie mechanizmów obronnych skóry i wspomaga naturalny proces gojenia.
  • Wpływa kojąco na skórę.
  • Zawiera naturalne składniki.

Stosowanie
PoxClin® CoolMousse należy stosować co najmniej trzy razy dziennie lub każdorazowo, gdy istnieje potrzeba złagodzenia dolegliwości. Aby zwiększyć efekt chłodzący preparatu PoxClin®CoolMousse, można go przechowywać w lodówce.W przypadku stosowania na większych powierzchniach skóry zmienionej chorobowo przez ospę wietrzną:
delikatnie rozprowadzić preparat na skórze - parowanie pianki spowoduje natychmiastowy efekt chłodzenia.


Zapobieganie powstawaniu blizn:
zaleca się nakładanie pianki każdorazowo, gdy konieczne jest złagodzenie dolegliwości (np. za każdym razem, gdy dziecko zmienia ubranie).Preparat PoxClin® CoolMousse można stosować do łagodzenia dolegliwości na dużych powierzchniach skóry zmienionych chorobowo przez ospę wietrzną.Skład:
Woda, żel z Aloe barbadensis, krospolimer galaktoarabinianu i kwasu poliglukuronowego, betaina, Laureth-9, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy, gliceryna, sól sodowa winianu kokoglukozydu, laurynian poligliceryny-10, fenoksyetanol z etyloheksylogliceryną, pantenol, etyloheksylogliceryna, alantoina, wyciąg z ziela lawendy, wyciąg z kwiatów rumianku, kwas cytrynowy, wodorotlenek sodu.Opakowanie: 100ml

Szukaj