Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

OFF!® Tropical Suchy Aerozol 100 ml


OFF!® Tropical Suchy Aerozol 100 ml

Opis:
Aerozol przeciw komarom, kleszczom. Chroni nawet przed komatami tropikalnymi.Dzieła aż do 8 godzin.

Sposób użycia:
Wstrząsnąć przed użyciem. Trzymając produkt pionowo spryskać równomiernie nieosłonięte części skóry z odległości 15-20 cm i rozsmarować rękami. Przedramię spryskiwać przez około 1 sekundę. Na twarz dziecka lub dorosłego produkt nanosić pośrednio- spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować, unikając kontaktu z oczami i ustami. Użyć ponownie w przypadku upływu czasu działania lub zanikania efektu ochronnego preparatu. Po użyciu umyć skórę wodą z mydłem. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę ( np. po silnym nasłonecznieniu). Nie stosować częściej niż 2 razy dziennie oraz nie przekraczać zalecanej dawki. Nie nanosić na ręce dzieci. Zaniechać stosowania w przypadku wystąpienia podrażnienia, a skórę dokładnie umyć. Nie stosować na materiałach syntetycznych ( z wyjątkiem nylonu) oraz skórzanych. Nie spryskiwać produktem mebli, zegarków, powierzchni plastikowych, malowanych i lakierowanych ( również w samochodzie). Do użytku zewnętrznego.

Skład:
substancja czynna: N,N-dietylo-m-toluamid 250 g/kg - Reguluje określony typ szkodników w formie biocydu.
INNE SKŁADNIKI
Ethanol (Nośnik) - Umożliwia dostarczenie produktu na powierzchnię.
Corn Starch (Nośni) - Umożliwia dostarczenie produktu na powierzchnię.
Woda - Zapewnia bazę wodną dla produktu.
Isopropyl Myristate (Solubilizator) - Ułatwia zagwarantowanie równomiernego rozdzielenia substancji produktu.
Zapach - 2,6-dimethyl-7-octen-2-ol; 2-t-butylcyclohexyl acetate; butylphenyl methylpropional; dipropylene glycol; hexyl salicylate; linalool; linalyl acetate; methyldihydrojasmonate; phenethyl alcohol; tricyclo(5.2.1.02,6)dec-4-en-8-yl acetate
Sodium Benzoate (Inhibitor korozji) - Ułatwia zachowanie świeżości, powstrzymując korozję puszki, pojemnika lub dozownika.

UWAGA!!!
PRODUKT MA WŁAŚCIWOŚCI BIOBÓJCZE

Produkty przeznaczone do kontroli określonego typu szkodników — np. produkty przeciwbakteryjne, które zabijają mikroorganizmy lub środki owadobójcze używane na owady — są regulowane przez Unię Europejską za pomocą pewnej liczby dyrektyw i regulacji, m.in. Regulacji dot. produktów zawierających biocydy.

Produkty te nazywane są „biocydami” i zalicza się do nich najróżniejsze środki, takie jak środki dezynfekujące, antybakteryjne środki oczyszczające, środki owadobójcze i środki odstraszające.

Biocydy zawierają jedną lub większą liczbę „substancji czynnych” – substancji, które kontrolują określony typ szkodnika – oraz składniki obojętne, takie jak stabilizatory, propelenty, środki zapachowe lub inne środki, które tworzą mieszankę.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie: 100 ml

Producent: S. C. Johnson & Son, Inc.
Szukaj