Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Bebilon Alerlac 400 g bezglutenowy produkt zbożowy


data ważności 17.08.2016!!!!


Bebilon Alerlac to bezglutenowy produkt zbożowy, który nie zawiera białka mleka krowiego ani białka soi, przeznaczony dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego oraz do urozmaicania diety dla niemowląt po 4. miesiącu życia.
Korzyści Bebilon Alerlac

Bebilon Alerlac nie zawiera:
  • laktozy ani glutenu białka mleka krowiego ani białka soi
  • nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO) - podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim

Bebilon Alerlac zawiera:
  • żelazo i jod dla prawidłowego rozwoju poznawczego
  • cynk oraz witaminy A, C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
  • wapń i witaminę D dla prawidłowego wzrostu kości

Bebilon Alerlac jest polecany przy rozszerzaniu diety małych alergików oraz jako jeden z pierwszych pokarmów stałych, a także w przypadku problemów układu pokarmowego, takich jak nietolerancja laktozy czy glutenu.

Bebilon Alerlac jest przeznaczony dla niemowląt i dzieci z alergią i/lub nietolerancją pokarmową. Jego receptura została opracowana przez ekspertów marki Bebilon, która od lat tworzy produkty z myślą o specjalnych wymaganiach żywieniowych wrażliwych organizmów najmłodszych.

Ten produkt jest przeznaczony do urozmaicania diety, której podstawą jest mleko matki lub preparat mlekozastępczy np. Bebilon pepti (1 lub 2) DHA. Może stanowić jeden z pierwszych posiłków w okresie rozszerzania diety. Pamiętaj, że karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.


Składniki

mąka ryżowa (28,2%), mąka ryżowa częściowo zhydrolizowana (21,2%), mąka z kiełków ziaren chleba świętojańskiego (21,2%), maltodekstryna, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, oleina palmowa), cukier, węglan wapnia, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym), witaminy (C, niacyna, kwas pantotenowy, E, B1, B6, A, kwas foliowy, K, D, biotyna, B12), dwufosforan żelazowy, siarczan cynku, L-karnityna, siarczan miedzi, jodek potasu.

Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO) - podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.
Szukaj