Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

DOBENOX żel do nóg z heparyną 35 g


DOBENOX żel jest kompozycją o specjalnej liposomowej strukturze przeznaczonym do pielęgnacji skóry zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg.

Liposomy zawarte w DOBENOX żel to fosfolipidowe mikrocząsteczki, które ułatwiają przenikanie substancji czynnych przez skórę, pełniąc rolę promotorów wchłaniania. Dzięki zawartości liposomów preparat szybko i głęboko wnika w skórę, co ułatwia przenikanie składników aktywnych i przynosi ulgę zmęczonym nogom.

Ponadto liposomy posiadają cenne właściwości kosmetyczne, ponieważ z łatwością wnikają do warstwy rogowej naskórka i uwalniają zawartą w nich wodę. W ten sposób regulują równowagę wodno-lipidową naskórka.

Zawarte w DOBENOX żel: mentol i heparyna łagodzą oznaki zmęczenia, pomagają pozbyć się wrażenia napięcia i ciężkości nóg pozostawiając uczucie odświeżenia i lekkości. Stosowanie żelu wpływa również na poprawę estetycznego wyglądu skóry nóg ze skłonnością do tworzenia się tzw. „pajączków”.
Przeznaczenie:

Preparat polecany jest do pielęgnacji skóry zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg, w szczególności dla osób narażonych na długotrwałe pozostawanie w pozycji stojącej lub siedzącej, w podróży i podczas upałów.
Sposób stosowania:

Niewielką ilość żelu rozsmarować na skórze nóg. Stosować w zależności od potrzeb, 3-4 razy dziennie.


Opakowanie: 35 g
Szukaj