Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Nailner Spray XXL Przeciw Grzybicy Paznokci 35 ml


Nailner Spray XXL Przeciw Grzybicy Paznokci 35 mlGrzybica paznokci to często występującą i przykra dolegliwość, która może powodować dyskomfort i zakłopotanie.Obecnie dostępne jest proste rozwiązanie: Nowość: Nailner Spray– innowacyjny preparat chroniący paznokcie.Unikalny opatentowany system zapewniający wnikanie substancji czynnych w płytkę paznokcia zmienia środowisko na niekorzystne dla grzyba i zwalcza zakażenie paznokcia. Poprawa jest widoczna po zaledwie kilku tygodniach!

Nailner Spray jest innowacyjnym i nowym na rynku produktem dostępnym bez recepty. Wykazano, że zawarte substancje czynne są pomocne w zwalczaniu grzybicy paznokci i zapewniają ochronę przed zakażeniem nowo wyrośniętym paznokciom. Preparat Nailner został przebadany klinicznie.

Wygodny w użyciu spray umożliwia łatwą i szybką aplikację. Zawartość opakowania wystarcza na około 200 aplikacji. Jedna aplikacja zapewnia dawkę wystarczającą do leczenie paznokcia palucha lub trzech małych palców u nóg.

Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami, stosuj regularnie Nailner Spray, zgodnie z zaleceniami – patrz: Sposób użycia.

Skutecznie zwalcz grzybicę paznokci!Stosowanie:
Nailner Spray należy stosować dwa razy na dobę (rano i wieczorem) przez co najmniej 4 tygodnie. Po upływie tego okresu aplikacje można ograniczyć do jednej dziennie, do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia.Należy pokryć całą powierzchnię zakażonych paznokci, rozpylając preparat z odległości 10-15 cm.Aby uniknąć poplamienia, przed zastosowaniem preparatu należy zabezpieczyć powierzchnię pod stopą lub ręką, na którą aplikowany jest spray.Po zaaplikowaniu preparatu na paznokcie, należy pozostawić do wyschnięcia na 1-2 minuty przed założeniem skarpety, buta lub rękawiczki.Nailner Spray można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym paznokci należy używać raz dziennie.Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć spray nasadką.

Skład: Mleczan etylu, woda, gliceryna, kwas mlekowy, kwas cytrynowy.Opakowanie: 35 ml
Szukaj