Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

femaltiker ® choco 12 saszetek smak czekoladowy


femaltiker ® choco 12 saszetek smak czekoladowy
Suplement diety

Opis:
Głównym składnikiem preparatu Femaltiker®choco jest ekstrakt słodu jęczmiennego -źródło dobrze przyswajalnych polisacharydów. Jednym z nich jest beta-glukan, który uczestniczy w procesach metabolicznych związanych z produkcją mleka. Stymuluje on komórki przysadki mózgowej do intensywniejszej produkcji prolaktyny, która wydzielana do krwi wpływa na rozpoczęcie oraz utrzymanie produkcji mleka.

Produkt ma zastosowanie w przypadku potrzeby pobudzenia fizjologicznej laktacji szczególnie na początkowym jej etapie tj. od 2 doby po porodzie.

Badania obserwacyjne wykazały znaczną poprawę w parametrach takich jak, ilość odciąganego pokarmu, wydłużony czas aktywnego połykania oraz zwiększone przyrosty dobowe dziecka po zastosowaniu Femaltiker®choco w schemacie 2 saszetki na dobę przez 14 dni.

Wskazania :
• niedobory pokarmu
• problemy z wywołaniem lub utrzymaniem laktacji
• niski przyrost wagowy dziecka związany z niedostateczną ilością pokarmu
• stresu związanego z wywołaniem laktacjiSposób użycia :
Matka pragnąca karmić piersią powinna spożywać 1-2 porcje dziennie w trakcie posiłku. Ze względu na mechanizm działania zaleca się spożyć Femaltiker®choco na 30 minut do 1 godziny przed planowanym karmieniem/ odciąganiem pokarmu.Zawartość saszetki należy rozpuścić w ok. 150 ml. mleka (chłodnego lub ciepłego ) i dokładnie wymieszać.W razie alergii lub nietolerancji mleka krowiego można użyć innych rodzajów mleka (jęczmiennego, sojowego, ryżowego, owsianego, orkiszowego lub wody). Preparat można również wymieszać z jogurtem naturalnym lub smakowym. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt może być bezpiecznie łączony z produktami z linii Prenatal ® ( uno, duo, classic dha )

Przeciwwskazania :
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Produkt zawiera zboża będące źródłem glutenu (ze słodu jęczmiennego).

Składniki :
Lactanell (słód jęczmienny , beta-glukan z jęczmienia, suchy wyciąg z melisy Melissa officinalis ), odtłuszczone kakao, sacharoza

Opakowanie : 12 saszetek po 7,7 g każda

Producent: Nutropharma Sp. z o.o. ul. Jedności 10 a, 05-506 Lesznowola
Szukaj