Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Doppelherz aktiv Na prostatę 30 kapsułek


Doppelherz aktiv Na Prostatę 30 kapsułek
Suplement diety


Sitosterole z pestek dyni i lignany z siemienia lnianego wspomagają funkcjonowanie prostaty i regulują rytm oddawania moczu.

Preparat zalecany dla mężczyzn po 40 roku życia, którzy powinni szczególnie zadbać o:
  • prawidłowy stan prostaty
  • sprawność układu moczowo-płciowego
  • prawidłowy rytm oddawania moczu.

Beta-sitosterole zawarte w oleju z nasion dyni wpływają regulująco na poziom prostaglandyn, poprzez co wpływają korzystnie na procesy zachodzące w komórkach gruczołu krokowego.

Lignany z siemienia wspomagają metabolizm męskich hormonów płciowych, co sprzyja utrzymaniu prawidłowego stanu gruczołu prostaty, szczególnie u mężczyzn po 40 roku życia.

Oleje z pestek dyni i z siemienia lnianego są również bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), w tym omega-3.

Wyciąg z pokrzywy usprawnia funkcjonowanie nerek, oddawanie moczu oraz korzystnie wpływa na stan prostaty. Zawiera m.in. fitosterole i lignany, które wpływając na metabolizm testosteronu stabilizują pracę komórek prostaty.

Witamina E, cynk, selen i mangan chronią komórki układu moczowo-płciowego (w tym jąder i prostaty) przed uszkodzeniami wywoływanymi - wraz z wiekiem - przez wolne rodniki. Szczególną rolę dla męskiej płodności odgrywają cynk i selen, wpływając m.in. na jakość plemników.

Dla zachowania prawidłowego stanu prostaty zaleca się stosowanie diety zbliżonej do diety śródziemnomorskiej: z mniejszą ilością mięs czerwonych, dużą ilością tłustych ryb morskich, warzyw i owoców oraz olejów roślinnych (z oliwek, rzepaku, pestek dyni lub oleju lnianego). Duże znaczenie ma również codzienna aktywność fizyczna oraz ograniczenie stosowania używek.

Preparat zawiera specjalnie dobrany zestaw składników o korzystnym wpływie na jakość życia mężczyzn po 40 roku życia i zdrowie gruczołu prostaty.

Składniki 1 kapsułki:
Olej z pestek dyni - 400mg
Wyciąg z liści pokrzywy - 150mg
Olej z siemienia lnianego (w tym 70% NNKT) - 300 mg
Witamina E - 10mg
Cynk - 8mg
Mangan - 2mg
Selen - 50mcg

Sposób użycia:
Stosować jedną kapsułkę dziennie po posiłku, popijając wystarczającą ilością płynu.


Opakowanie: 30 kapsułek
Szukaj