Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Junior-Angin 24 tabletki do ssania o smaku truskawowym


Junior-Angin 24 tabletki do ssania o smaku TruskawkowymNagłe zmiany temperatur są szczególnie groźne dla dzieci. Po całym dniu intensywnej zabawy w lesie czy ogrodzie, trudno jest oprzeć się wypiciu jednym haustem szklanki zimnego soku. Przebywając nad morzem lub jeziorem, niełatwo też namówić je do wyjścia z wody, kiedy na dworze wieczorem robi się już chłodniej. Dodatkowo, klimatyzacja w czasie podróży czy w hotelu wysusza gardło, osłabiając jego naturalną barierę ochronną, a unikanie włączania klimatyzacji wiąże się najczęściej z otwarciem szyb i niebezpiecznymi przeciągami. Zapalenie gardła, nawet w środku lata, może więc łatwo się przydarzyć.Pomoc w leczeniu bólu małego gardła przyniesie junior-angin smakowite truskawkowe tabletki chroniące błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Zawarty w preparacie porost islandzki powleka podrażnioną błonę śluzową ochronną warstwą, która zapobiega przenikaniu drobnoustrojów chorobotwórczych. Jego naturalne substancje łagodzą podrażnienia i przyspieszają regenerację śluzówki. Pozostałe składniki cynk i pantotenian wapnia tworzą kompleks o właściwościach pielęgnująco – ochronnych.Pastylki do ssania junior-angin zalecane są dla dzieci od czwartego roku życia.

Porost islandzki – Uwalnia się podczas ssania, tworząc ochronną warstwę na podrażnionej błonie śluzowej jamy ustnej i gardła.Pantotenian wapnia i cynk – Zapewnia ochronę błony śluzowej. Stanowi czynnik regenerujący nabłonekPrzyjemny truskawkowy smak – Dzieci uwielbiają truskawki.

Tabletki na gardło junior-angin dostępne są w aptece, bez recepty.Stosowanie:
W razie potrzeby zaleca się stosowanie preparatu u dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia, które potrafią ssać pastylki, co 2-3 godziny, maksymalnie do trzech tabletek dziennie. Jeśli ból gardła utrzymuje się dłużej niż 2-3 dni, należy skonsultować się z lekarzem.


Opakowanie: 24 tabletki na gardło do ssania o smaku Truskawkowym
Szukaj