Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

SYLIMARYNA Gal 48 kapsułek


SYLIMARYNA Gal 48 kapsułek
Suplement diety


Składniki kapsułki: błonnik owsiany, suchy ekstrakt z ziela skrzypu polnego, suchy ekstrakt z liści mięty pieprzowej, suchy ekstrakt z owoców ostropestu plamistego. Otoczka kapsułki: żelatyna pochodzenia zwierzęcego.
Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu:
1 kapsułka 2 kapsułki

Ekstrakt z ziela skrzypu polnego 100 mg 200 mg

Ekstrakt z liści mięty pieprzowej 45 mg 90 mg

Ekstrakt z owoców ostropestu plamistego 45 mg 90 mg

w tym:

Sylimaryny 36 mg 72 mg

Błonnik owsiany 310 mg 620 mg

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przeznaczenie:

Zawarty w preparacie ostropest plamisty pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji wątroby i ułatwieniu trawienia, wspomaga ponadto oczyszczanie organizmu. Przyczynia się do prawidłowej produkcji żółci i pomaga chronić komórki wątroby. Jest pomocny również w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Mięta pieprzowa przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji przewodu pokarmowego, jest również pomocna przy niestrawności i w rozwiązywaniu problemów ze wzdęciami. Skrzyp polny pomaga w ochronie komórek wątroby przed substancjami toksycznymi oraz wspiera wydalniczą funkcję nerek.
Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie po posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Zawartość:

48 kapsułek po 596 mg/1 kapsułkę.

Szukaj