Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 7,50 PLN

Detramax® Plus 30 tabletek


Detramax® Plus 30 tabletek
Suplement diety

OPIS

Detramax® Plus pomaga przynieść ulgę zmęczonym nogom oraz wspomaga redukcję obrzęków o podłożu fizjologicznym (ekstrakt z kłącza ruszczyka kolczastego). Ze względu na obecność ekstraktu z pestek winogron wspiera zachowanie szczelności naczyń, a zawarta witamina C wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych. Zawiera także diosminę i hesperydynę.

Zmikronizowana frakcja flawonoidowa zawiera 90% diosminy oraz 10% hesperydyny, które należą do organicznych związków chemicznych izolowanych m. in. z owoców cytrusowych.

Ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligoproantocyjanidyn może przyczyniać się do utrzymania integralności układu żylnego oraz chroni błony komórkowe przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników.

Ekstrakt z kłączy ruszczyka kolczastego standaryzowany na 5% ruskogeniny wspomaga krążenie żylne, a także rewitalizuje, odświeża i przynosi ulgę oraz uczucie lekkości zmęczonym nogom.

Witamina C wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, oraz chroni składniki komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu:
1-2 tabletki powlekane dziennie.

Sposób użycia:
Preprarat należy przyjmować w trakcie lub po posiłku rano i wieczorem. Popić wodą.

Skład porcji dziennej (2 tabletki)

Zmikronizowana frakcja flawonoidowa 90:10 w tym: 445 mg diosmina 90% 400,5 mg
hesperydyna 10% 44,5 mg

Ekstrakt z pestek winogron w tym: 158 mg
proantocyjanidyny 95% 150,1 mg

Ekstrakt z kłącza ruszczyka kolczastego w tym: 135 mg
ruskogenina 5% 6,7 mg

Witamina C 80 mg 100*

*RWS - referencyjne wartości spożycia
- brak ustalonej normy zalecanego dziennego spożycia.

Ostrzeżenie:
Nie należy przekraczać porcji preparatu zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warunki przechowywania:
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25ºC), w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Opakowanie: 30 tabletek powlekanych.

Szukaj