Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Naturell Witamina D3 + K2 MK-7 60 tabletek do ssania


Naturell Witamina D3 + K2 MK-7 60 tabletek do ssania
Suplement diety

Opis:
Witamina D jest to grupa rozpuszczalnych w tłuszczach organicznych związków chemicznych. Wyróżniamy dwie podstawowe formy witaminy D, które różnią się budową: ergokalcyferol (witamina D2) oraz cholekalcyferol (D3). W organizmie człowieka zaliczane są do witamin, jednak pełnią one funkcje hormonów. Witamina K jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach. Wyróżniamy dwie naturalne formy witaminy K: K1 (fitochinon) oraz K2 (menachinon). Fitochinon jest produkowany przez rośliny, natomiast menachinon syntetyzowany jest przez bakterie. Jednoczesna suplementacja witamin D i K zwiększa mineralizację kości. Główną funkcją witaminy K jest modyfikacja białek, w taki sposób aby dać im zdolność do wiązania wapnia.

Witamina D:
Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego ■ Przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i zębów
Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni ■ Wspiera prawidłowe wchłanianie wapnia

Witamina K:
Bierze udział w prawidłowym krzepnięciu krwi
Przyczynia się do utrzymania zdrowych kości

TABLETKA do ssania INSTANT to innowacyjna postać preparatów marki Naturell, opracowanych w szwedzkim Laboratorium Badawczym Naturell
■ nie wymaga połykania ani popijania
■ szybko rozpuszczająca się na języku
■ wygodne stosowanie.

Preparat zawiera mikroenkapsułkowaną witaminę D i K. Mikroenkapsulacja to proces powlekania rozdrobnionych cząsteczek substancji aktywnej preparatu przez inną substancję w celu zwiększenia stabilności. Umożliwia to kontrolowane uwalnianie składników w organizmie.

Jedna tabletka zawiera: witamina K (menachinon) 75 μg (100%*), witamina D (cholekalcyferol) 2000 j.m. / 50 μg (1000%*).
*- procent realizacji referencyjnych wartości spożycia

Skład:
substancja wypełniająca: mannitol; skrobia; witamina K (menachinon); witamina D (cholekalcyferol); substancja glazurująca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); skrobia modyfikowana: hydroksypropyloskrobia; aromat; substancje glazurujące: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu). Może zawierać śladowe ilości skorupiaków, ryb, soi i ich produktów pochodnych. Naturell Witamina D3 + K2 MK-7 zawiera substancję słodzącą.
Preparat nie zawiera laktozy i cukru.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:
dorośli 1 tabletka dziennie po posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

OGRANICZENIA STOSOWANIA: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Opakowanie: 60 tabletek do ssania

Wyprodukowano przez Naturell AB, Szwecja dla:
USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35 02-822 Warszawa
Szukaj