Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Regevagia 10 globulek dopochwowych


Regevagia 10 globulek dopochwowych
Wyrób medyczny

Opis:
Wyrób medyczny Regevagia, poprzez wytworzenie warstwy powlekającej błonę śluzową pochwy, stwarza warunki sprzyjające przywracaniu prawidłowego stanu nabłonka. Regevagia poprawia nawilżenie oraz wspomaga proces regeneracji tkanek. Dzięki swoim właściwościom, łagodzi stany zapalne pochwy, uczucie dyskomfortu. Dodatkowo, zawarty w globulkach kwas mlekowy wpływa na utrzymanie fizjologicznego poziomu pH, co zmniejsza ryzyko występowania infekcji.
Regevagia zalecana jest w celu:
Łagodzenia uczucia suchości i dyskomfortu (napięcia, świądu, pieczenia) w okolicach intymnych spowodowanego:
niedoborem estrogenów (m.in. w okresie menopauzalnym lub po usunięciu macicy wraz z przypadkami),
zanikiem błony śluzowej pochwy (atrofia),
nasilonym stresem.
Ułatwienia regeneracji nabłonka pochwy:
w okresie okołomenopauzalnym, kiedy dochodzido zaniku błony śluzowej pochwy,
w przypadku wystąpienia nieprawidłowych zmian w nabłonku pochwy (dystrofii) na skutek np. stosowania leków hormonalnych
Łagodzenia bólu w przypadku bolesnych stosunków (dyspaurenia).
Łagodzenia dyskomfortu związanego z obrzękiem, zaczerwienieniem, świądem okolic sromu oraz pojawieniem się nieprawidłowej wydzieliny.

Wspomagająco, w celu utrzymania prawidłowego pH i mikroflory pochwy, na przykład po kuracji antybiotykami.

Na zalecenie lekarza, wyrób medyczny Regevagia może być również stosowany we wspomaganiu regeneracji tkanek:
po radio- i chemioterapii
po zabiegach ginekologicznych
po porodzie.

Jak używać
Globulkę umieść głęboko w pochwie
Kuracja podstawowa
1 globulka raz dziennie (na noc) przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza
Kuracja podtrzymująca
1 globulka co 2-3 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza

Składniki
Hialuronian sodu - Kwas hialuronowy odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie skóry. Utrzymuje właściwy poziom wilgotności i lepkość. Wraz z wiekiem ubywa go w organizmie, dlatego tak istotne jest uzupełnianie jego niedoborów.
Wyciąg olejowy z kwiatów malwy - Wspomaga działanie kwasu hialuronowego. Pod wpływem temperatury ciała umożliwia stopienie globulki oraz pokrycie błony śluzowej ochronną warstwą. Działa pomocniczo na nawilżenie pochwy.
Masło aloesowe - Masło aloesowe wyśmienicie nawilża i koi. Bardzo dobrze sprawdza się na skórze suchej, wrażliwej i dojrzałej. Jest połączeniem właściwości aloesu i oleju kokosowego
Kwas mlekowy - Kwas mlekowy jest substancją naturalnie występującą w pochwie. Wpływa na utrzymanie odpowiedniego poziomu pH pochwy. Kwas mlekowy umożliwia regenerację nabłonka pochwy oraz działa ochronnie.

Skład:
Glicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych, eter cetostearylowy makrogolu, wyciag olejowy z kwiatów malwy, hialuronian sodu, masło aloesowe, kwas mlekowy, mleczan sodu, laktoza jednowodna.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności:
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować w trakcie menstruacji. Wyrób medyczny Regevagia nie powinien być stosowany jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego. Nie stosować łącznie z lateksowymi prezerwatywami lub wkładkami antykoncepcyjnymi. Stosowanie wyrobu z lekami miejscowo znieczulającymi może wydłużać okres znieczulenia. W przypadku ostrej infekcji pochwy należy zasięgnąć porady lekarza. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Na zalecenie lekarza wyrób może być również stosowany we wspomaganiu regeneracji tkanek: po radio- i chemioterapii; po zabiegach ginekologicznych; po porodzie. Możliwe działania niepożądane: W przypadku wystąpienia świądu, pieczenia, wysypki lub innych objawów nadwrażliwości należy zaprzestać stosowania wyrobu i zasięgnąć porady lekarza

Opakowanie: 10 globulek dopochwowych
Szukaj