Rejestracja
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Dostawa od: 8,50 PLN

Bobik DHA+ witamina D3 30 kapsułek


Opis:
DIETETYCZNY ŚRODEK SPOŻYWCZY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO do postępowania dietetycznego dla niemowląt od 6. miesiąca życia i dzieci w przypadkach zwiększonego zapotrzebowania na kwasy omega 3 (DHA) i w profilaktyce krzywicy oraz w przypadku niedoboru witaminy D.

BOBIK DHA dostarcza DHA - kwas dokozaheksaenowy - ważny dla rozwoju młodego organizmu składnik odżywczy, należący do długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowyc (ang. LCPUFA - Long Chain Polyunsalurated Falty Acids). W organizmie niemowląt oraz dzieci DHA nie jest syntetyzowany, dlatego też powinien być przyjmowany wraz z pożywieniem. Kwas DHA zawarty w preparacie BOBIK DHA jest pozyskany z alg za pomocq innowacyjnej technologii, która gwarantuje wysoką jakość składnika. Ponadto dzienna porcja preparatu Bobik DHA pozwala w pełni pokryć zapotrzebowanie dziecka na witaminę D, w ilości 400 j.m.( 10 ug), zgodnej z zaleceniami Zespołu Ekspertów.

DHA - kwas dokozaheksaenowy należqcy do rodziny kwasów omega 3 stanowi znaczqcq część materiału budulcowego mózgu. Kwas DHA gromadzi się też w siatkówce oka, gdzie odpowiada za prawidłowe przewodzenie impulsów nerwowych, rozwój narządu wzroku i jakość widzenia.

Skład:
1 kapsułka zawiera:
kwas dokozaheksaenowy (DHA) 150 mg z oleju z alg Ulkenia sp., witamina D3 10 mcg = 400 j.m.,oraz oliwa z oliwek, żelatyna, glicerol-stabilizator, mieszanina tokoferoli-przeciwutleniacz.

Stosowanie:
Preparat należy podawać podczas posiłku. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po cym zawartość wycisnąć bezpośrednio do buzi dziecka lub na łyżeczkę. Zawartość kapsułki można dodać również do pokarmu.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 30 kapsułek
Szukaj